Kategorie sklepu:

Biskupice Oławskie odzież BHP

Wysokiej jakości odzież BHP Biskupiec

 

Producent odzieży BHP Biskupiec

Głównym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Zasadę tę określa kodeks pracy, mówiący, że ochronna odzież BHP jest obowiązkowa w przypadku, gdy prywatna odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w sytuacji istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić zatrudnionego oraz jego odzież przed szkodzącymi czynnikami, brudem oraz uszkodzeniami. Powinna też ochraniać przed nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi, na przykład zimową porą. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież BHP

W Hafty Oława proponujemy odzież BHP najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie niezbędne ubrania ochronne uszyte są ze specjalnych, odpornych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP gwarantuje wygodę pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej klasy odzież ochronna, która ponadto wyposażona jest w wygodne kieszenie oraz szlufki, które wyjątkowo ułatwiają pracę. Odzież BHP Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego sprawdzi się do wykonywania prac w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie mamy także odzież BHP o wysokiej widoczności, która jest konieczna w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających dokładnej widoczności pracownika, między innymi na drodze.

Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy?

W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której pracujemy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP. Do wyboru mamy ubrania robocze przygotowane z różnych materiałów, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli działamy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także w ofercie różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP Biskupice Oławskie powinna być dobrana do warunków i typu pracy oraz naszych własnych potrzeb.