Kategorie sklepu:

Brzeg odzież BHP

Ochrona odzież BHP Brzeg

 

Producent odzieży BHP Brzeg

Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Regułę tę określa kodeks pracy, głoszący, że ochronna odzież BHP jest obowiązkowa w przypadku, gdy prywatna odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w przypadku istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić zatrudnionego oraz jego odzież przed szkodzącymi czynnikami, zabrudzeniami oraz uszkodzeniami. Powinna też zabezpieczać przed nieprzyjaznymi warunkami klimatycznymi, na przykład zimnem. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież BHP

W Hafty Oława oferujemy odzież BHP najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie praktyczne ubrania ochronne wykonane są ze specjalnych, odpornych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP gwarantuje wygodę pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej klasy odzież ochronna, która dodatkowo wyposażona jest w poręczne kieszenie oraz szlufki, które zdecydowanie ułatwiają pracę. Odzież BHP Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego sprawdzi się do wykonywania prac w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie posiadamy też odzież BHP Brzeg o wysokiej widoczności, która jest wymagana w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających dobrej widoczności pracownika, na przykład na drodze.

Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy?

W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której się specjalizujemy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP. Do wyboru mamy ubrania robocze wykonane z różnych materiałów, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli pracujemy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także do wyboru różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP powinna być dostosowana do warunków i typu pracy oraz naszych indywidualnych potrzeb.