Kategorie sklepu:

Dzierżowniów odzież BHP

Producent odzieży BHP Dzierżowniów

Odzież BHP Dzierżowniów

Ważnym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Normę tę określa kodeks pracy, mówiący, że ochronna odzież BHP jest obowiązkowa w przypadku, gdy własna odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w przypadku istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić pracownika oraz jego odzież przed niebezpiecznymi czynnikami, brudem oraz uszkodzeniami. Powinna też zabezpieczać przed nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi, na przykład zimową porą. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież BHP

W Hafty Oława proponujemy odzież BHP najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie pozostałe ubrania ochronne wykonane są ze specjalnych, odpornych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP gwarantuje swobodę pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej jakości odzież ochronna, która dodatkowo wyposażona jest w poręczne kieszenie oraz szlufki, które bardzo ułatwiają pracę. Odzież BHP Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego sprawdzi się do wykonywania czynności w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie mamy także odzież BHP o zwiększonej widoczności, która jest wymagana w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających dokładnej widoczności pracownika, między innymi na drodze.

Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy?

W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której się specjalizujemy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP. Do wyboru mamy ubrania robocze uszyte z różnych tkanin, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli działamy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także do zaproponowania różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP powinna być dostosowana do warunków i typu pracy oraz naszych osobistych potrzeb.