Kategorie sklepu:

Gać odzież BHP

Najwyższej jakości odzież BHP

Odzież BHP Gać

Odzież BHP Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Normę tę określa kodeks pracy, informujący, że ochronna odzież BHP obowiązuje w przypadku, gdy osobista odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w sytuacji istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić pracownika oraz jego odzież przed niebezpiecznymi czynnikami, brudem oraz uszkodzeniami. Powinna też zabezpieczać przed nieprzyjaznymi warunkami klimatycznymi, na przykład zimą. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież BHP

W Hafty Oława proponujemy odzież BHP Gać najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie niezbędne ubrania ochronne wykonane są ze specjalnych, mocnych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP gwarantuje komfort pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej jakości odzież ochronna, która ponadto wyposażona jest w poręczne kieszenie oraz szlufki, które bardzo ułatwiają pracę. Odzież BHP Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego sprawdzi się do wykonywania obowiązków w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie mamy też odzież BHP o dobrej widoczności, która jest niezbędna w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających dobrej widoczności pracownika, na przykład na drodze.

Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy?

W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której się specjalizujemy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP. Do wyboru mamy ubrania robocze uszyte z różnych materiałów, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli przebywamy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także w ofercie różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP powinna być dostosowana do warunków i typu pracy oraz naszych indywidualnych potrzeb.