Kategorie sklepu:

Godzikowice odzież BHP

Najwyższej jakości odzież BHP Godzikowice

Odzież BHP dla każdego

 

Odzież BHP Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Regułę tę określa kodeks pracy, głoszący, że ochronna odzież BHP obowiązuje w przypadku, gdy prywatna odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w przypadku istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić pracownika oraz jego odzież przed szkodliwymi czynnikami, zabrudzeniami oraz uszkodzeniami. Powinna też zabezpieczać przed nieprzyjaznymi warunkami klimatycznymi, na przykład zimnem. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież

BHP W Hafty Oława proponujemy odzież BHP Godzikowice najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie niezbędne ubrania ochronne wykonane są ze specjalnych, mocnych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP gwarantuje komfort pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej jakości odzież ochronna, która ponadto wyposażona jest w wygodne kieszenie oraz szlufki, które bardzo ułatwiają pracę.

Odzież BHP

Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego posłuży do wykonywania prac w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie posiadamy także odzież BHP o zwiększonej widoczności, która jest niezbędna w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających doskonałej widoczności pracownika, przykładowo na drodze. Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy? W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której pracujemy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP. Do wyboru mamy ubrania robocze uszyte z różnych tkanin, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli działamy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także do wyboru różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP powinna być dobrana do warunków i typu pracy oraz naszych własnych potrzeb.