Kategorie sklepu:

Goszczyna odzież BHP

Ochronna odzież BHP Goszczyna

Odzież BHP Goszczyna

Odzież BHP Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Normę tę określa kodeks pracy, mówiący, że ochronna odzież BHP obowiązuje w przypadku, gdy własna odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w sytuacji istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić zatrudnionego oraz jego odzież przed niebezpiecznymi czynnikami, zabrudzeniami oraz uszkodzeniami. Powinna też zabezpieczać przed nieprzyjaznymi warunkami klimatycznymi, na przykład zimą. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież BHP

W Hafty Oława proponujemy odzież BHP najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie niezbędne ubrania ochronne wykonane są ze specjalnych, odpornych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP Goszczyna gwarantuje swobodę pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej jakości odzież ochronna, która dodatkowo wyposażona jest w praktyczne kieszenie oraz szlufki, które zdecydowanie ułatwiają pracę. Odzież BHP Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego posłuży do wykonywania czynności w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie mamy także odzież BHP o dobrej widoczności, która jest wymagana w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających doskonałej widoczności pracownika, przykładowo na drodze.

Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy?

W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której się specjalizujemy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP. Do wyboru mamy ubrania robocze przygotowane z różnych tkanin, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli pracujemy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także w ofercie różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP powinna być dopasowana do warunków i typu pracy oraz naszych własnych potrzeb.