Kategorie sklepu:

Groblice odzież BHP

Bezpieczna odzież BHP Groblice

Odzież BHP

 

Odzież BHP Głównym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Normę tę określa kodeks pracy, informujący, że ochronna odzież BHP jest obowiązkowa w przypadku, gdy prywatna odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w sytuacji istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP Groblice ma za zadanie chronić pracownika oraz jego odzież przed szkodliwymi czynnikami, zniszczeniem oraz uszkodzeniami. Powinna też chronić przed nieprzyjaznymi warunkami klimatycznymi, na przykład zimą. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież BHP

W Hafty Oława oferujemy odzież BHP najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie praktyczne ubrania ochronne wykonane są ze specjalnych, mocnych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP gwarantuje swobodę pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej jakości odzież ochronna, która ponadto wyposażona jest w wygodne kieszenie oraz szlufki, które bardzo ułatwiają pracę. Odzież BHP Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego sprawdzi się do wykonywania czynności w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie posiadamy także odzież BHP o dobrej widoczności, która jest wymagana w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających dokładnej widoczności pracownika, między innymi na drodze.

Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy?

W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której działamy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP. Do wyboru mamy ubrania robocze uszyte z różnych tkanin, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli działamy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także do zaproponowania różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP powinna być dostosowana do warunków i typu pracy oraz naszych własnych potrzeb.