Kategorie sklepu:

Jaczkowice odzież BHP

Najwyższej jakości odzież BHP Jaczkowice

Odzież BHP

 

Odzież BHP Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Regułę tę określa kodeks pracy, głoszący, że ochronna odzież BHP jest obowiązkowa w przypadku, gdy osobista odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w przypadku istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić pracownika oraz jego odzież przed szkodzącymi czynnikami, brudem oraz uszkodzeniami. Powinna też zabezpieczać przed nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi, na przykład zimnem. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież BHP

W Hafty Oława posiadamy odzież BHP najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie praktyczne ubrania ochronne uszyte są ze specjalnych, odpornych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP Jaczkowice gwarantuje wygodę pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej klasy odzież ochronna, która ponadto wyposażona jest w wygodne kieszenie oraz szlufki, które wyjątkowo ułatwiają pracę. Odzież BHP Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego nadaje się do wykonywania czynności w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie mamy również odzież BHP o dobrej widoczności, która jest wymagana w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających dokładnej widoczności pracownika, między innymi na drodze.

Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy?

W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której działamy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP. Do wyboru mamy ubrania robocze przygotowane z różnych tkanin, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli pracujemy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także do zaproponowania różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP powinna być dopasowana do warunków i typu pracy oraz naszych osobistych potrzeb.