Kategorie sklepu:

Kobierzyce odzież BHP

Ochronna odzież BHP Kobierzyce

Odzież BHP

Odzież BHP Ważnym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Regułę tę określa kodeks pracy, głoszący, że ochronna odzież BHP obowiązuje w przypadku, gdy prywatna odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w przypadku istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić zatrudnionego oraz jego odzież przed szkodzącymi czynnikami, zniszczeniem oraz uszkodzeniami. Powinna też chronić przed nieprzyjaznymi warunkami klimatycznymi, na przykład zimnem. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież BHP

W Hafty Oława oferujemy odzież BHP Kobierzyce najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie pozostałe ubrania ochronne uszyte są ze specjalnych, mocnych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP zapewnia swobodę pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej jakości odzież ochronna, która dodatkowo wyposażona jest w poręczne kieszenie oraz szlufki, które bardzo ułatwiają pracę. Odzież BHP Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego posłuży do wykonywania prac w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie mamy również odzież BHP o wysokiej widoczności, która jest konieczna w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających dokładnej widoczności pracownika, na przykład na drodze.

Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy?

W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której się specjalizujemy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP. Do wyboru mamy ubrania robocze przygotowane z różnych materiałów, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli pracujemy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także do zaproponowania różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP powinna być dobrana do warunków i typu pracy oraz naszych osobistych potrzeb.