Kategorie sklepu:

Miłoszyce odzież BHP

Wysokiej jakości odzież BHP Miłoszyce

Odzież BHP Miłoszyce

 

Odzież BHP Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Regułę tę określa kodeks pracy, mówiący, że ochronna odzież BHP jest konieczna w przypadku, gdy osobista odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w sytuacji istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić pracownika oraz jego odzież przed szkodzącymi czynnikami, zabrudzeniami oraz uszkodzeniami. Powinna też ochraniać przed nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi, na przykład zimową porą. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież BHP

W Hafty Oława oferujemy odzież BHP najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie niezbędne ubrania ochronne wykonane są ze specjalnych, odpornych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP Miłoszyce gwarantuje swobodę pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej klasy odzież ochronna, która dodatkowo wyposażona jest w praktyczne kieszenie oraz szlufki, które bardzo ułatwiają pracę. Odzież BHP Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego sprawdzi się do wykonywania prac w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie posiadamy także odzież BHP o zwiększonej widoczności, która jest konieczna w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających dokładnej widoczności pracownika, przykładowo na drodze.

Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy?

W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której pracujemy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP. Do wyboru mamy ubrania robocze przygotowane z różnych tkanin, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli pracujemy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także do zaproponowania różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP powinna być dostosowana do warunków i typu pracy oraz naszych indywidualnych potrzeb.