Kategorie sklepu:

Opole odzież BHP

Najwyższej jakości odzież BHP Opole

Odzież BHP Opole

Odzież BHP Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Normę tę określa kodeks pracy, głoszący, że ochronna odzież BHP jest konieczna w przypadku, gdy osobista odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w sytuacji istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić pracownika oraz jego odzież przed szkodliwymi czynnikami, zniszczeniem oraz uszkodzeniami. Powinna też chronić przed nieprzyjaznymi warunkami klimatycznymi, na przykład zimową porą. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież BHP

W Hafty Oława proponujemy odzież BHP Opole najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie pozostałe ubrania ochronne wykonane są ze specjalnych, mocnych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP gwarantuje swobodę pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej klasy odzież ochronna, która ponadto wyposażona jest w wygodne kieszenie oraz szlufki, które wyjątkowo ułatwiają pracę. Odzież BHP Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego sprawdzi się do wykonywania czynności w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie posiadamy także odzież BHP o wysokiej widoczności, która jest wymagana w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających dokładnej widoczności pracownika, przykładowo na drodze.

Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy?

W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której się specjalizujemy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP. Do wyboru mamy ubrania robocze wykonane z różnych materiałów, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli działamy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także do zaproponowania różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP powinna być dopasowana do warunków i typu pracy oraz naszych własnych potrzeb.