Kategorie sklepu:

Stanowice odzież BHP

Ochronna odzież BHP Stanowice

Odzież BHP Stanowice

Odzież BHP Głównym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Normę tę określa kodeks pracy, informujący, że ochronna odzież BHP jest obowiązkowa w przypadku, gdy własna odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w przypadku istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić zatrudnionego oraz jego odzież przed niebezpiecznymi czynnikami, brudem oraz uszkodzeniami. Powinna też ochraniać przed nieprzyjaznymi warunkami klimatycznymi, na przykład zimnem. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież BHP

W Hafty Oława oferujemy odzież BHP Stanowice najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie praktyczne ubrania ochronne wykonane są ze specjalnych, odpornych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP zapewnia komfort pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej klasy odzież ochronna, która dodatkowo wyposażona jest w wygodne kieszenie oraz szlufki, które bardzo ułatwiają pracę. Odzież BHP Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego posłuży do wykonywania obowiązków w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie mamy też odzież BHP o dobrej widoczności, która jest niezbędna w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających doskonałej widoczności pracownika, między innymi na drodze.

Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy?

W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której pracujemy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP. Do wyboru mamy ubrania robocze wykonane z różnych materiałów, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli działamy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także w ofercie różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP powinna być dopasowana do warunków i typu pracy oraz naszych własnych potrzeb.