Kategorie sklepu:

Wiązów odzież BHP

Bezpieczna odzież BHP Wiązów

Odzież BHP Wiązów

Odzież BHP Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Normę tę określa kodeks pracy, mówiący, że ochronna odzież BHP jest obowiązkowa w przypadku, gdy prywatna odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w przypadku istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić pracownika oraz jego odzież przed szkodzącymi czynnikami, zniszczeniem oraz uszkodzeniami. Powinna też zabezpieczać przed nieprzyjaznymi warunkami klimatycznymi, na przykład zimową porą. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież BHP

W Hafty Oława posiadamy odzież BHP Wiązów najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie pozostałe ubrania ochronne wykonane są ze specjalnych, mocnych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP gwarantuje wygodę pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej klasy odzież ochronna, która do tego wyposażona jest w wygodne kieszenie oraz szlufki, które zdecydowanie ułatwiają pracę. Odzież BHP Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego nadaje się do wykonywania czynności w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie mamy również odzież BHP o zwiększonej widoczności, która jest wymagana w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających dokładnej widoczności pracownika, na przykład na drodze.

Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy?

W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której pracujemy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP. Do wyboru mamy ubrania robocze uszyte z różnych tkanin, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli przebywamy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także do zaproponowania różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP powinna być dopasowana do warunków i typu pracy oraz naszych indywidualnych potrzeb.