Kategorie sklepu:

Wierzbno odzież BHP

Bezpieczna odzież BHP Wierzbno

Odzież BHP Wierzbno

 

Odzież BHP Głównym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Zasadę tę określa kodeks pracy, mówiący, że ochronna odzież BHP jest obowiązkowa w przypadku, gdy własna odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w sytuacji istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić pracownika oraz jego odzież przed niebezpiecznymi czynnikami, zniszczeniem oraz uszkodzeniami. Powinna też chronić przed nieprzyjaznymi warunkami klimatycznymi, na przykład zimową porą. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież BHP

W Hafty Oława oferujemy odzież BHP najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie niezbędne ubrania ochronne wykonane są ze specjalnych, odpornych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP zapewnia komfort pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej klasy odzież ochronna, która ponadto wyposażona jest w praktyczne kieszenie oraz szlufki, które bardzo ułatwiają pracę. Odzież BHP Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego sprawdzi się do wykonywania czynności w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie posiadamy także odzież BHP o dobrej widoczności, która jest wymagana w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających doskonałej widoczności pracownika, przykładowo na drodze.

Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy?

W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której działamy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP Wierzbno. Do wyboru mamy ubrania robocze wykonane z różnych materiałów, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli działamy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także do zaproponowania różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP powinna być dostosowana do warunków i typu pracy oraz naszych osobistych potrzeb.