Kategorie sklepu:

Wisznia Duża odzież BHP

Ochronna odzież BHP Wisznia Duża

Odzież BHP Wisznia Duża

Odzież BHP Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Regułę tę określa kodeks pracy, informujący, że ochronna odzież BHP jest obowiązkowa w przypadku, gdy osobista odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w przypadku istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić zatrudnionego oraz jego odzież przed szkodliwymi czynnikami, brudem oraz uszkodzeniami. Powinna też chronić przed nieprzyjaznymi warunkami klimatycznymi, na przykład zimą. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież BHP

W Hafty Oława posiadamy odzież BHP Wisznia Duża najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie niezbędne ubrania ochronne wykonane są ze specjalnych, odpornych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP zapewnia komfort pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej klasy odzież ochronna, która do tego wyposażona jest w praktyczne kieszenie oraz szlufki, które zdecydowanie ułatwiają pracę. Odzież BHP Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego sprawdzi się do wykonywania prac w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie posiadamy również odzież BHP o wysokiej widoczności, która jest wymagana w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających dokładnej widoczności pracownika, na przykład na drodze.

Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy?

W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której działamy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP. Do wyboru mamy ubrania robocze wykonane z różnych materiałów, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli przebywamy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także do zaproponowania różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP powinna być dobrana do warunków i typu pracy oraz naszych własnych potrzeb.