Kategorie sklepu:

Witowice odzież BHP

Bezpieczna odzież BHP Witowice

Odzież BHP

Odzież BHP Głównym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Zasadę tę określa kodeks pracy, głoszący, że ochronna odzież BHP jest obowiązkowa w przypadku, gdy prywatna odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w przypadku istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić pracownika oraz jego odzież przed szkodliwymi czynnikami, zabrudzeniami oraz uszkodzeniami. Powinna też ochraniać przed nieprzyjaznymi warunkami klimatycznymi, na przykład zimnem. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież BHP

W Hafty Oława proponujemy odzież BHP Witowice najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie niezbędne ubrania ochronne uszyte są ze specjalnych, mocnych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP zapewnia komfort pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej jakości odzież ochronna, która dodatkowo wyposażona jest w wygodne kieszenie oraz szlufki, które wyjątkowo ułatwiają pracę. Odzież BHP Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego nadaje się do wykonywania prac w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie posiadamy także odzież BHP o dobrej widoczności, która jest wymagana w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających doskonałej widoczności pracownika, na przykład na drodze.

Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy?

W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której działamy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP. Do wyboru mamy ubrania robocze przygotowane z różnych materiałów, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli działamy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także do wyboru różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP powinna być dopasowana do warunków i typu pracy oraz naszych osobistych potrzeb.