Kategorie sklepu:

Wojkowice odzież BHP

Najwyższej jakości odzież BHP Wojkowice

Odzież BHP Wojkowice

Odzież BHP Ważnym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Regułę tę określa kodeks pracy, informujący, że ochronna odzież BHP jest konieczna w przypadku, gdy prywatna odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w przypadku istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić pracownika oraz jego odzież przed niebezpiecznymi czynnikami, zniszczeniem oraz uszkodzeniami. Powinna też ochraniać przed nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi, na przykład zimą. Główną funkcją odzieży BHP jest więc ochrona i zabezpieczenie pracownika.

Dobrej jakości odzież BHP

W Hafty Oława posiadamy odzież BHP Wojkowice najwyższej jakości. Kombinezony, bluzy, spodnie, bezrękawniki oraz wszystkie praktyczne ubrania ochronne wykonane są ze specjalnych, mocnych i wytrzymałych materiałów. Mimo dodatkowych warstw oraz grubych tkanin nasza odzież BHP gwarantuje komfort pracy i nie ogranicza ruchów pracownika. Jest to wysokiej klasy odzież ochronna, która do tego wyposażona jest w wygodne kieszenie oraz szlufki, które wyjątkowo ułatwiają pracę. Odzież BHP Hafty Oława jest także odporna na wilgoć i przemakanie, dlatego nadaje się do wykonywania obowiązków w niemal każdych warunkach atmosferycznych. W swojej ofercie posiadamy także odzież BHP o wysokiej widoczności, która jest konieczna w pracy niektórych służb oraz na stanowiskach wymagających dokładnej widoczności pracownika, na przykład na drodze.

Jak dobrać odzież BHP do wykonywanej pracy?

W zależności od wykonywanego zawodu i branży, w której działamy, należy właściwie dobrać odpowiednią odzież BHP. Do wyboru mamy ubrania robocze uszyte z różnych materiałów, z dodatkowymi zabezpieczeniami, z powłokami przeciwdeszczowymi. Jeśli pracujemy w zmiennych temperaturach i warunkach atmosferycznych, warto wybrać odzież BHP z otworami wentylacyjnymi lub podklejonymi szwami, które zapewnią szczelność. Mamy także w ofercie różne konfiguracje kieszeni oraz ich pojemność. Odzież BHP powinna być dobrana do warunków i typu pracy oraz naszych indywidualnych potrzeb.