Kategorie sklepu:

Hafty i nadruki

METODA FLEX

Nadruk za pomocą gładkich folii jednokolorowych, które można łączyć ze sobą tworząc nadruki wielokolorowe. Trwałe nadruki folią flex – są trwałe i idealnie nadają się do prostych wzorów. Projekt zdobienia nie może zwierać gradientów, przejść tonalnych. Poniżej przedstawiamy pełną kolorystykę folii flex. Dostępne są folie ozdobne: złote, srebrne, odblaskowe, brokatowe, matowe, neonowe. Stosujemy na większość dostępnych materiałów.  

METODA FLOCK

Cechą charakterystyczną folii flock jest meszek przypominający w dotyku zamsz. Zdobienie jest bardzo trwałe i nadają się do prostych wzorów jednokolorowych pozbawionych drobnych elementów. Folię można nanosić na większość materiałów dostępnych na rynku (naturalne, sztuczne ). W ramach dodatkowej usługi oferujemy wam również możliwość pakowania nadrukowanej odzieży według indywidualnych potrzeb.

METODA HAFT

Haft jest odporny na pranie w wysokich temperaturach oraz oddziaływanie promieni słonecznych. Technika ta pozwala na bardzo dobre odwzorowanie projektu. Oferujemy haft płaski oraz haft 3D – wypukły, pełen zakres usług z zakresu haftu komputerowego. Znakowanie odzieży reklamowej, haft na odzieży roboczej, haft na wykrojach, koszulki, polówki, polary, czapki, haftowane naszywki, haft na ręcznikach, szlafrokach, torbach, plecakach, saszetkach oraz wszelkich produktach tekstylnych, polarach, ręcznikach, i artykułów frotte. Wszystkie powyższe produkty znajdziecie Państwo w naszych katalogach po przesłaniu maila z prośbą.